اعطای نمایندگی

اعطای نمایندگی

اعطای نمایندگی

تابلو فرش رنگ و ترنج جهت گسترش فعالیت خود از کلیه افراد علاقمند به کسب هنر توام با درآمد دعوت می کند        

تابلو فرش رنگ و ترنج مرکز تخصصی طراحی، رنگرزی، بافت و برجسته کاری تابلوفرش جهت گسترش فعالیت خود از کلیه افراد علاقمند به کسب هنر توام با درآمد دعوت می کند که با اخذ نمایندگی فعال در منطقه خود با حداقل سرمایه تولید کننده تابلوفرش هایی با تضمین خرید ما باشند.
با توجه به وضعیت بیکاری کنونی در کشور خانم های زیادی به کارهایی نظیر کوبلن دوزی، شمع سازی و ... مشغولند که این کارها با توجه به زحمت فراوان دستمزد نا چیزی دارد.
در نمایندگی ها کار بدین صورت انجام می گیرد، نماینده از طرف رنگ و ترنج کاتالوگی از طرح های تابلوفرش دریافت می کند که برخی از این طرح ها از طرف ما به صورت تضمینی خرید می شود. شما به عنوان نماینده ما با تبلیغات در منطقه خود از کلیه خانم های بیکار دعوت می کنید که به بافت تابلو فرش در منزل خود مشغول شوند با این تبلیغات شما با سیل عظیمی از خانم های بیکار جویای کار در منزل مواجه می شوید در صورتی که این افراد با بافت تابلوفرش آشنا نبودند توسط شما و یا پک آموزشی ما بافت تابلو فرش را در 10 جلسه 2 ساعته فرا می گیرند (100 درصد آموزشی) و اگر با بافت آشنا بودند که کلیه ابزار و مواد اولیه مورد نیاز را از شما خریداری می کنند (و یا می توانید به صورت امانت در اختیارشان قرار دهید) که بافنده پس از بافت تابلو فرش در منزل خود، تابلوفرش را به شما تحویل می دهد که شما پس از تحویل به ما مبلغی را که از طرف رنگ و ترنج تضمین شده است را دریافت می کنید و به بافنده می دهید.
قیمت سراسری فروش نخ و نقشه تابلو فرش به عموم در لیستی مشخص شده است که در مرحله اول (دوره آزمایشی) کلیه تابلوبافت های موجود در لیست تضمین خرید با 15 درصد تخفیف به شما ارائه می شود که تا 35 درصد قابل افزایش است.

جهت مطالعه شرایط و قوانین اخذ نمایندگی اینجا کلیک کنید
برای کسب اطلاعات بیشتر با تابلو فرش رنگ و ترنج تماس حاصل نمایید.

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است
تابلو فرش رنگ و ترنج © 2018