شرایط و ضوابط خرید تضمینی

شرایط و ضوابط خرید تضمینی تابلو فرش بافندگان

تابلو بافت چیست:  به بسته هایی که حاوی مواد اولیه شامل نخ خامه رنگ شده و نقشه عددی برای بافت یک تابلو فرش از طرح خاص می باشد تابلو بافت می گوییم.

شرایط خرید تابلوفرش:

  1. فقط تابلوفرش های بافته شده از تابلوبافت های موجود در لیست گالری ثمینا(لیست تضمینی) که از رنگ و ترنج و یا نمایندگان آن خریداری شده است از سوی ما خریداری می شود.
  2. در صورتی نسبت به خرید تابلوفرش از بافنده اقدام خواهد شد که بافنده حداکثر ظرف یک ماه کد پیگیری محصول را به سامانه پیام کوتاه ارسال کرده باشد همچنین  ارسال فاکتور رسمی رنگ و ترنج بهمراه تابلوفرش الزامی می باشد.
  3. بافت تابلوفرش باید مطابق با استانداردهای کیفی ارائه شده در بسته های تابلوبافت و بدون ایراد فنی باشد. ارزیابی کیفی بافت، صرفا توسط تیم فنی رنگ و ترنج انجام می شود و تابع نظرات دیگران نیست و در صورت تشخیص مشکلات فنی در بافت تابلوفرش قیمت خرید نهایی به بافنده اعلام می گردد.
  4. برای هر تابلوفرش یک شناسنامه موقت صادر شده است که بهمراه بسته تابلوبافت ارسال می گردد. بدیهی است تابلوفرش های فاقد شناسنامه مشمول برنامه تضمین خرید نخواهند بود.
  5. تابلوفرش بافته شده باید بدون پرداخت و شور و بصورت خام توسط بافنده یا نماینده وی و با هزینه ایشان به رنگ و ترنج تحویل داده شود.
  6. زمان بافت تابلو فرش 3 برابر زمان بافت استاندارد در نظر گرفته شده است (هر مقاط 7.5 روز) لذا تابلوفرش باتوجه به نیاز بازار در همان تاریخ مقرر تضمین شده است لذا تضمین خرید قطعی نسبت به ارسالهایی که تاریخ آنها گذشته باشد وجود ندارد و خرید آن توافقی خواهد بود.
  7. شما می توانیداز طریق مراجعه به وب سایت رنگ و ترنج از قیمت نهایی فروش هر تابلو بافت اطلاع یابید.
  8. قیمت خرید تضمینی تابلو فرش با توجه به شرایط زمانی و نوع تابلوبافت بین 2 تا 4 برابر قیمت تابلوبافت (بسته به نوع طرح) خواهد بود. که مبلغ آن بعد از عملیات شور،پرداخت و کارشناسی (حداکثر یکماه) به حساب بافنده واریز می گردد.
  9. همانطور که مستحضرید رنگ و ترنج خود تولید کننده تابلوفرش به صورت متمرکز و نیمه متمرکز می باشد بدین منظور رنگ و ترنج بیشترین توان خود را بر روی تولید تابلو بافت هایی از بهترین مواد اولیه و بازار پسندترین طرح ها متمرکز کرده است. پس رنگ و ترنج بهترین گزینه برای شما می باشد چون رنگ و ترنج تابلوبافتهایی را به شما عرضه می کند که خود از همین تابلوبافتها برای بافت تابلوفرش جهت عرضه به بازار استفاده می کند.

از مهمترین عوامل فروش موفق یک تابلو فرش در بازار کیفیت مواد اولیه و طرح و بازار پسندی آن می باشد به همین دلیل اکثر مشتریان رنگ و ترنج که خود تولید کننده می باشند، دلیل خرید از رنگ و ترنج را اطمینان از کیفیت مواداولیه و طرح تابلوبافت اعلام کرده اند که طی استعلام ما همین تولیدکنندگان، تابلوفرش های بافته شده از مصالح رنگ و ترنج را با قیمتی بالاتر از قیمت تضمینی خرید ما در بازار فروخته اند که باعث فخر و مباهات می باشد.

پس رنگ و ترنج مدعی خرید تابلوفرش به بالاترین قیمت نمی باشد چون 90 درصد کسانیکه  تابلوبافت تضمینی برای بافت از رنگ و ترنج تهیه می کنند هیچگاه تابلو فرش خود را برای فروش به ما ارائه نمی کنند و موفق به فروش آن با قیمتی بالاتر در نزدیکترین بازار فرش منطقه خود شده اند.

با ارزوی موفقیت

وبسایت و فروشگاه رنگ و ترنج www.rangotoranj.com  سامانه پیام کوتاه 10005540

گالری ثمینا (نخ و نقشه دارای تضمین خرید)

در صورتیکه عدد 21 را به شماره 10005540 ارسال نمایید کد نخ و نقشه های دارای تضمین خرید ارسال می گردد.

 

استفاده از مطالب این سایت با ذکر منبع بلامانع است
تابلو فرش رنگ و ترنج © 2018